Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

BERRYWELL OXIDANT 3% 60 ML

Cena:
3.99 € (3.33 € + DPH)
Výrobca: Berrywell
Kód: 4011669002904
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Použitím BERRYWELL Special-Lotion s BERRYWELL farbou na vlasy a BERRYWELL farbou na obočie a riasy dosiahnete pri farbení perfektné a jemné výsledky.
Special-Lotion nekvapká a je účinný aj v malých množstvách. Množstvo, ktoré má byť použité, si prosím prečítajte v užívateľskej príručke pre tento produkt.

Varovanie:
Obsahuje peroxid vodíka. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ihneď vypláchnite vodou. V prípade kontaktu s pokožkou alebo oblečením okamžite opláchnite. Používajte ochranné rukavice. Už vyliate množstvo nevracajte späť do fľašky, pretože aj malé znečistenie môže narušiť stabilitu chemického zloženia, kvôli čomu sa nádoba môže nafúknuť a prasknúť. Pre miešanie nepoužívajte kovové nástroje. Použiteľné iba s kozmetickou odbornosťou.
Skladujte na chladnom a tmavom mieste a len v stoji!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU