Produkty Menu

IMPLISS KRÉM NA VYROVNANIE VLASOV S KYSELINOU GLYOXYLOVOU 500ml

Cena:
47.30 € (39.42 € + DPH)
Kód: 708405
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
IMPLISS® - ŠETRNÉ ROVNANIE VLASOV
+ KERATÍNOVÉ OŠETRENIE

Koniec kučeravým, nepoddajným, alebo ťažko ovládateľným kučerám.


IMPLISS ŠAMPÓN S HĹBKOVÝM ČISTIACIM EFEKTOM pH 7 – fáza 1.
Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov bez formaldehydu a parabénu, pre všetky typy vlasov. Napomáha otvoriť kutikulu pred procesom vyrovnávania vlasov. Neupcháva vlasové vlákna, čím sa stanú vlasy ľahko česateľné a lesklé.

Použitie: Produkt aplikujte na mokré vlasy, napeňte ho, následne ho dôkladne opláchnite. Proces opakujte dvakrát, po dobu 5 minút. Vlasy usušte do 70%.
Upozornenie: Len na profesionálne použitie. Chráňte pred deťmi. Výhradne na vonkajšie použitie.

IMPLISS KRÉM NA VYROVNANIE VLASOV S KYSELINOU GLYOXYLOVOU – fáza 2. Účinný krém na vyrovnanie vlasov bez formaldehydu, sulfátov a parabénu, pre všetky typy vlasov. Okamžite účinkuje vo vonkajšej oblasti vlasov, čím nepoškodzuje ich vnútorné časti. Molekuly kyseliny glyoxylovej sa aktivujú vplyvom tepla a vytvoria sieť, ktorá ošetruje a ochraňuje vlasové vlákna a udržiava dlhotrvajúcu rovnosť vlasov po dobu 2-3 mesiace.

Použitie: Pridaj do misky 80/100 g krému, v prípade stredne dlhých vlasov. V záujme dokonalej aplikácie, vlasy rozdeľ na štyri rovnaké časti, začni pri šiji. Postupuj po 1,5 cm, pomocou hrebeňa s hustými zubami rozprestri krém na celej ploche vlasov. Doba účinkovania 25 minút. Po uplynutí tejto doby, pomocou hrebeňa a sušiča na vlasy usuš vlasy. Začni opäť pri šiji, postupuj po 1,5 cm, následne pomocou žehličky na vlasy, v závislosti od typu vlasov pri 140-220°C sedem krát uhlaď kučery. Po ukončení procesu vlasy dôkladne opláchni.
Upozornenie: Použitie ochranných rukavíc a presné dodržiavanie popisu je povinné. Len na profesionálne použitie. Výhradne na vonkajšie použitie. V prípade alergickej reakcie/dráždenia okamžite prestaňte s používaním produktu.

IMPLISS HYDRATAČNÁ MASKA pH. 4.0 – fáza 3.
Účinná hydratačná maska na vlasy, určená na uzatvorenie vlasovej kutikuly. Neobsahuje formaldehyd, sulfáty ani parabén.Pre všetky typy vlasov. Vďaka pH hodnote 4.0 dokonale uzatvorí vlasové kutikuly, vlasy sa stanú lesklejšími a mäkšími a budú ľahšie česateľné po dobu viacerých týždňov.

Použitie: Aplikuj po tepelnom ošetrení a opláchnutí, následne hrebeňom s hustými zubami rozprestri produkt na celej ploche vlasov. Doba účinkovania: 2-3 minúty. Po uplynutí doby účinkovania opláchni vlasy a usuš ich.
Upozornenie: Len na profesionálne použitie. Nesmie sa dostať do očí.

IMPLISS REGENERAČNÝ SPREJ S KYSELINOU GLYOXYLOVOU (NA DOMÁCE POUŽITIE) – fáza 4.
Účinný regeneračný sprej bez formaldehydu, sulfátov a parabénu, na domáce použitie. Vyživuje vlasy molekulami kyseliny glyoxylovej, ktoré udržiavajú rovnosť vlasov dosiahnutú v salóne. Obsahuje molekuly, ktoré sa aktivujú vplyvom tepla a ochraňujú, regenerujú štruktúru vlasov. Chrání pred škodlivým UV žiarením a smogom. Vlasy sa stanú mäkšími, lesklejšími a ľahko ovládateľnými už po prvom použití.


Použitie: Pred každým jedným tepelným ošetrením, sušením a žehlením vlasov dôkladne nastriekaj na vlasy. Pred žehlením a sušením vlasov aplikuj po jednotlivých kučerách. Upozornenie: Chráňte pred deťmi. Nesmie sa dostať do očí!

Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 1-3 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU