Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

PRIESVITNÉ GÉLY

Všetky naše priesvitné gély sú vhodné na vytvorenie základnej vrstvy a modeláciu. Aj po vytvrdení si zachovávajú svoju priehľadnosť, sú preto vhodné aj na zakomponovanie ozdôb (drvené mušle, trblietavé prášky, fólie, glitre). Zafixujte ich TOP gélom alebo ozdobte farebným gélom alebo gél lakom, ale pokojne ich môžete použiť aj na fixáciu kamienkov.

Vytvorte trvácne a estetické gélové nechty so stavebnými gélmi Pearl Nails!

Ktorý si vybrať?

  • Ste začiatočník? Hard Gel Clear budete milovať! Je to najlepší stavebný gél pre začiatočníkov. Stredne hustý, vytvára super pevnú a odolnú vrstvu. 
  • Sťažujú sa vám zákazníčky, že ich gél páli? Builder Gel 2.0 Clear bude určite obľúbeným u zákazníčok. Stredne hustý, priesvitný stavebný gél, pekne sa rozotiera a má vynikajúcu priľnavosť.
  • Hľadáte hustejší gél? OP2 – Optimal Power Gel je hustý stavebný gél prémiovej kvality, vhodný na stavbu dlhých nechtov, ako aj použitie ako krycieho gélu. Jednoducho sa piluje a vynikajúco sa tvaruje.
Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: