Produkty Menu

SINGULARITY PERMANENTNÁ MIKROPIGMENTOVÁ KRÉMOVÁ FARBA NA VLASY 100ml 4.5 MAHAGÓNOVÁ HNEDÁ

Cena:
4.49 € (3.74 € + DPH)

Balenie neobsahuje peroxid vodíka, ten sa zvolí na základe pôvodnej a požadovanej farby vlasov.

Dostupné krémové peroxidy: 3%, 6%, 9%, 12%

Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
Kód: 001026-LBT16411
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Farba: MAHAGÓNOVÁ HNEDÁ

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
SINGULARITY PERMANENTNÁ MIKROPIGMENTOVÁ KRÉMOVÁ FARBA NA VLASY 100ML
Permanentná krémová farba na profesionálne použitie. Špičková formula poskytuje bezkonkurenčný výkon, dokonalé krytie šedín , kvalitu a lesk vlasov. Mikroskopické častice pigmentov vniknú hlboko do štruktúry vlasov a rovnomerne zafarbia. Obsahuje arganový olej, ktorý prirodzene hydratuje vlasy, prenikaním do pórov zvyšuje pružnosť kučier. Nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-9 a vitamíny E, F a A z ľanového oleja posilňujú vlasovú štruktúru. Ľanový olej ako zdroj železa a zinku zohráva hlavnú úlohu pri ochrane vlasov a prevencii proti ich lámaniu a vypadávaniu. Krémová farba Singularity Vám zaručuje briliantný farebný výsledok a perfektné krytie šedín. So 118-timi dostupnými odtieňami permanentnej farby je nekonečná škála farieb a jednoduché použitie už nie len snom.

Pre dosiahnutie dokonalého a trvalého výsledku bezprostredne po zákroku používajte prípravok After Color Acid Technique®.

Použitie:
40vol / 12%: zosvetľuje vlasy o 3, 4 odtiene
30vol / 9 % zosvetľuje vlasy o 2, 3 odtiene
20vol / 6 % zafarbenie, alebo zosvetlenie o 1 odtieň, zakrytie šedín
10vol / 3 % stmavenie o 1 odtieň, farbenie vyblednutých vlasov
Ak treba zosvetliť vlasy o viac ako 4 odtiene, tak sa odporúčajú ultrazosvetovacie odtiene farieb.

Príprava: Zmiešajte 1 diel farby s 1,5 dielom Singularity Oxivátora v nekovovej nádobe. Zmiešavací pomer ultrazosvetľovacích odtieňov: 1 diel farby s 2 dielmi Singularity Oxivátora.

Prvé použitie: Zmes farby aplikujte rovnomerne na vlasy a končeky vlasov a nechajte účinkovať 10 minút. Následne pripravte rovnakú zmes a aplikujte na korienky. Nechajte účinkovať ďalších 30 minút.

Obnovenie farby: Aplikujte rovnomerne na odrastené korienky a nechajte 30 minút účinkovať. Po uplynutí 30 minút zrieďte zostatok zmesi vlažnou vodou a aplikujte farbu na vlasy a končeky. Nechajte 5 minút účinkovať.

Upozornenie: Iba na profesionálne použitie. Môže vyvolať alergickú reakciu. Prosím, postupujte podľa pokynov výrobcu. Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov. Neodporúča sa používať na vlasy farbené hennou. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite. Používajte ochranné rukavice.
Nefarbite si vlasy, ak:
- Máte na tvári vyrážky alebo máte citlivú, podráždenú alebo poškodenú pokožku hlavy.
- Zaznamenali ste v minulosti akúkoľvek reakciu po farbení vlasov.
- Vlasy boli farbené hennou.
V takýchto prípadoch sa poraďte s lekárom pred použitím akéhokoľvek produktu na farbenie vlasov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Odporúča sa predbežné testovanie citlivosti. Nepoužívajte na farbenie obočia a mihalníc. Starostlivo si prečítajte návod na použitie. Obsahuje: fenyléndiamín, resorcinol, amoniak.

Pred použitím vykonajte test na alergiu! Po použití vlasy dôkladne opláchnite. Je povinné nosiť ochranné rukavice. Naneste malé množstvo farby na vlasy za uchom alebo na predlaktí, potom opláchnite mydlom a vodou. Ak nie je žiadna reakcia, môžete začať farbenie. Ak hosť na hlave, na tvári cíti pálenie, objavia sa vyrážky, dochádza k opuchu, nepokračujte vo farbení, volajte ihneď lekára! Len pre profesionálne použitie. Návod na použitie nájdete vytlačené na vnútornej strane škatuľky. Zloženie viď: Ingredients. Sériové číslo a dátum nájdete vytlačené na obale. V neporušenom balení sa môže skladovať po neobmedzenú dobu, po otvorení po dobu 12 mesiacov.


V produktovej rade farieb na vlasy Singularity nájdete 13 vysnívaných odtieňov metalickej a pastelovej série. Popri strhujúcich farbách obklopuje vlasy argán, ľanový olej a výťažok z bielych perál s maximálnou ochranou.


3% 10 VOL – 6% 20 VOL – 9% 30 VOL – 12% 40 VOL
STABILIZED SINGULARITY® OXIVATOR CREAM HYDROGEN
SINGULARITY® OXIVATOR KRÉMOVÝ PEROXID

Stabilizovaný krémový peroxid s argánovým olejom. V závislosti od percentuálneho zloženia je vhodný na stmavenie, zosvetľovanie, krytie šedín, zlepšenie súčasnej farby vlasov ako aj na oživenie teplých tónov.
Pomer miešania: 1 diel farby Singularity® s 1,5 dielom 3-6-9-12% Singularity® Oxivator® krémového peroxidu.
Pomer miešania: 1 diel farby Singularity® s 2 dielom 12% Singularity® Oxivator® krémového peroxidu, v prípade silného zosvetľovania.


Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 1-3 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU
Štítky produktu: KAD10