Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

MATTE STONE GÉL LAKY

Matte Stone kolekcia gél lakov bola inšpirovaná minerálmi a kryštálmi známymi aj v ezoterike, ktoré nielenže nevysvetliteľne priťahujú pohľady, ale svojou tajomnou, magickou silou blahodarne pôsobia na ľudské telo i dušu, dokonca aj obyčajný pohľad na ne a ich farby môžu ovplyvniť našu náladu. Presne preto sme starostlivo vybrané minerálne odtiene priniesli vo forme gél lakov, ktoré môžu pôsobiť blahodarne aj počas bežných dní a už len pohľad na ne dokáže Vás alebo Vaše zákazníčky lepšie naladiť.

Prečo sú gél laky Matte Stone Gel Polish výnimočné?

INÉ, ako ostatné gél laky! PREČO? Základnú vrstvu je potrebné použiť rovnako, ako pri ostatných gél lakoch, avšak... a tu prichádza najlepšia časť...vytvrdzuje sa v UV lampe BEZ POTREBY FIXÁCIE, S MATNÝM POVRCHOM! To znamená, že ho môžete aplikovať bez použitia krycej, TOP vrstvy. Týmto okrem toho, že ušetríte jeden krok v zabehnuto procese (urýchlite prácu), získate tiež jedinečný výsledok, z ktorého budú Vaše zákazníčky ÚPLNE PAF!

Upozornenie: Matte Stone gél laky NEOBSAHUJÚ minerálne kryštály, boli iba inšpirované ich farbami a možnými účinkami jednotlivých odtieňov.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: