Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

NOUVELLE METALLUM FARBA NA VLASY 60ML

Prvá polopermanentná farba na vlasy od NOUVELLE s dlhotrvajúcou farebnou technológiou s vysokým leskom a s metalickým nádychom kovu. Iba na profesionálne použitie. Farby na vlasy môžu spôsobiť ťažké alergické reakcie. Prečítajte si inštrukcie a dodržiavajte ich. Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov. Dočasné tetovania "čiernou hennou" môžu zvýšiť riziko alergií. Nefarbite si vlasy v prípade, ak: - máte vyrážku na tvári alebo je pokožka hlavy citlivá, podráždená či poranená, - ste už predtým mali po farbení alergickú reakciu, - vám už v minulosti dočasné tetovania "hennou" spôsobili alergickú reakciu. Použite vhodné ochranné rukavice. Po použití vlasy dôkladne opláchnite. Nesmie prísť do kontaktu s očami. Nevhodné na farbenie mihalníc a obočia. Pri kontakte s očami ich ihneď dôkladne vypláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Test podozrenia na alergiu vykonajte 48 hodín pred použitím. Pre bezpečné použitie postupujte podľa návodu na použitie. TEST CITLIVOSTI POKOŽKY: Umyte mydlom malý kúsok kože na predlaktí a vysušte.Naneste malé množstvo produktu a nechajte pôsobiť 30 minút, následne zmyte. V prípade abnormálnej reakcie produkt nepoužívajte.

NÁVOD NA POUŽITIE: Vyberte vhodný odtieň zo vzorkovníka farieb. Vytlačte Nouvelle farbu do misky a pridajte peroxid v pomere 1:1,5. Miešajte, kým vznikne homogénny krém. Aplikácia: Nanášajte farbu od korienkov vlasov vhodným štetcom. Minimálna doba pôsobenia je 25 minút. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou a šampónom. Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia. Obsah tuby: 60 ml

Beautissimo s.r.o. - Beautissimo Shop: Vajanského 5325, 929 01 Dunajská Streda

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: