Produkty Menu

FIXÁCIA FARBY-PRODUKTOVÝ RAD AFTER COLOR ACID

Produktový rad bez SLS/SLES/ a bez parabénu na ochranu farby a uzatváranie vlasovej kutikuly. Špeciálna formula kyseliny hyalurónovej uzatvára vlasovú kutikulu, zdokonaľuje výsledok farbenia vlasov. Molekuly kyseliny hyalurónovej svojimi hydratačnými a ochrannými vlastnosťami vyživujú vlasy.

Šampón na uzatvorenie vlasovej kutikuly po farbení ph 4,5 - peciálna kyselinová formula s kyselinou hyalurónovou, kolagénom a arginínom. Inovatívna formula uzatvára vlasovú kutikulu po farbení vlasov. Zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov poskytuje väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby.

Šampón po farbení na zachovanie farby ph 5,5 - Špeciálna formula na zachovanie farby vyvinutá pre domáce použitie. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá uzatvára vlasovú kutikulu. Obsah kolagénu a aminokyseliny arginínu ošetruje a hydratuje štruktúru vlasov. Inovatívna formula zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov poskytuje väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby. UV filter chráni farbu vlasov pred škodlivými lúčmi slnka.

Krém na uzatvorenie vlasovej kutikuly po farbení ph 3,8 - Špeciálna formula kyseliny hyalurónovej uzatvára vlasovú kutikulu, zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov poskytuje väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby. Molekuly kyseliny hyalurónovej sa zachytia po celej dĺžke vlasov iónovými a vodíkovými väzbami a svojimi hydratačnými a ochrannými vlastnosťami vyživujú vlasy.

Maska na uzatvorenie vlasovej kutikuly po farbení, na neutralizáciu zápachu ph 3,5 - Špeciálna formula kyseliny hyalurónovej uzatvára vlasovú kutikulu, zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov poskytuje väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby. Molekuly kyseliny hyalurónovej sa zachytia po celej dĺžke vlasov iónovými a vodíkovými väzbami a svojimi hydratačnými a ochrannými vlastnosťami vyživujú vlasy.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: