Produkty Menu

Youtube videá

GA.MA IQ PERFETTO fén na vlasy - čierny

Cena:
279.00 € (232.50 € + DPH)
Model: 8023277143661
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: GA.MA

Popis:

Popis produktu

Popis:

Fén Gama IQ je vďaka perfektnému mixu jeho vlastností najinteligentnejší fén na súčasnom trhu. Sušič vlasov Gama IQ s inovatívnym vzhľadom a úplne novým dizajnom, mimoriadne ovládateľný, ktorý zaručuje maximálne pohodlie. Jeho kompaktné rozmery sú oproti súčasným sušičom vlasov polovičné a uľahčujú styling.Zároveň sa tým zmenšuje priestor potrebný pre jeho uloženie alebo pri nosení so sebou.

Prístroj IQ má všetko, čo kaderníčka vždy chcela: ľahkosť, len o niečo viac ako 200 gramov pre prácu s minimálnym úsilím; výkon, nastaviteľný vďaka 3 dostupným rýchlostiam a predovšetkým vďaka motoru s rýchlosťou 110 000 otáčok za minútu, 7-krát výkonnejší než konvenčné sušiče vlasov; 5 teplôt nastaviteľných pomocou digitálneho rozhrania; technológie Oxy Active, pre lesklé a elastické vlasy a hĺbkové čistenie pokožky hlavy vďaka emisii aktívneho kyslíka s antibakteriálnymi funkciami.A to všetko v pouhých 19 centimetroch dĺžky fénu.

Prvá absolútna inovácia, pamäťová funkcia, systém ukladania do pamäte rýchlosti a teploty, ktorý vyvoláva zvolené nastavenia medzi 18 možnými konfiguráciami, ľahko použiteľný pomocou LED displeja. Navyše vďaka kombinácii týchto LED indikátorov je možné zistiť, či má fén technický problém. V skutočnosti je IQ vybavený systémom automatickej diagnostiky, ktorý vám umožňuje rozpoznávať a hlásiť chyby. Napríklad, ak prvých 5 LED diód prerušovane bliká a LED 6 nesvieti, znamená to, že motor je blokovaný. Bude teda veľmi jednoduché rýchlo vyriešiť problém.Značne výkonný fén na vlasy Gama IQ Perfect Hair Dryer disponujúci príkonom 2000 W

Efekt Venturi, charakteristický pre tento sušič vlasov, zaisťuje vďaka špeciálne navrhnuté tryske multiplikáciu vzduchu dodávaného motorom. Tým sa rozptyľuje ďalší prúd vzduchu, bez toho aby sa spotrebovávala ďalšej energie.Inovatívny senzor udržuje teplotu konštantnú a zabraňuje prehriatiu, chráni vlasy aj fén pred nadmerným teplom.

POVINNÉ ČISTENIE FÉNU KAŽDÝ DEŇ! POZRI VIDEO: