Produkty Menu

MELÍROVACIE PRÁŠKY A ODFARBOVAČE

Blonderátor Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok Bez Amoniaku S Aloe Vera- Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok modrej farby bez amoniaku a vône. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Jeho pôsobením prírodné vlasy budú o 6 odtieňov jasnejšie. Bola vyvinutá pre osoby citlivé na amoniak. V Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok S Keratínom - Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok modrej farby s vôňou lesných plodov. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Jeho pôsobením prírodné vlasy budú o 8 odtieňov jasnejšie. Prostredníctvom guarovej gumy, ktorá je rozhodujúca z hľadiska jeho textúry, produkt sa pevne prilepí na vlasy, zatiaľ čo keratín ich ošetruje a chráni. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Fialový Odfarbovací / Melírovací Prášok s Čučoriedkovou Vôňou - Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok fialovej farby s čučoriedkovou vôňou. Vynikajúci popolavý účinok kombinuje s účinnou ochranou. Vďaka jeho extra zosvetľovaciemu účinku budú prirodzené vlasy o 8 odtieňov jasnejšie. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Super-Prémium Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok s Argánom - 

Blonderator je kompaktný, bezprašný, prémiový odfarbovací prášok modrej farby s levanduľovou vôňou. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu vlasy budú o 9 odtieňov jasnejšie. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: