Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

MELÍROVACIE PRÁŠKY A ODFARBOVAČE

Blonderátor Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok Bez Amoniaku S Aloe Vera- Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok modrej farby bez amoniaku a vône. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Jeho pôsobením prírodné vlasy budú o 6 odtieňov jasnejšie. Bola vyvinutá pre osoby citlivé na amoniak. V Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok S Keratínom - Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok modrej farby s vôňou lesných plodov. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Jeho pôsobením prírodné vlasy budú o 8 odtieňov jasnejšie. Prostredníctvom guarovej gumy, ktorá je rozhodujúca z hľadiska jeho textúry, produkt sa pevne prilepí na vlasy, zatiaľ čo keratín ich ošetruje a chráni. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Fialový Odfarbovací / Melírovací Prášok s Čučoriedkovou Vôňou - Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok fialovej farby s čučoriedkovou vôňou. Vynikajúci popolavý účinok kombinuje s účinnou ochranou. Vďaka jeho extra zosvetľovaciemu účinku budú prirodzené vlasy o 8 odtieňov jasnejšie. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Blonderátor Super-Prémium Modrý Odfarbovací / Melírovací Prášok s Argánom - 

Blonderator je kompaktný, bezprašný, prémiový odfarbovací prášok modrej farby s levanduľovou vôňou. Vynikajúci odfarbovací účinok kombinuje s účinnou ochranou. Vďaka jeho špeciálnemu zloženiu vlasy budú o 9 odtieňov jasnejšie. Použitie výrobku si vyžaduje odborné znalosti, preto ho zverte špecialistovi - vášmu kaderníkovi - minimálne sa aspoň s ním pred použitím poraďte. Výrobok je možné zakúpiť iba na vlastnú zodpovednosť, nezodpovedáme za prípadné nepríjemnosti spôsobené jeho nesprávnym použitím!

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: