Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

REGENERÁCIA VÄZIEB - IMPLEX

Poskytuje ultra-inovatívnu ochranu pre vlasy počas procedúr farbenia, zosvetľovania, vyrovnávania a trvalej. Bez PPD a sulfátov.

IMPLEX® PHASE 1 REGENERÁTOR VÄZIEB s obsahom aminokyselín nízkej molekulovej hmotnosti obnovuje sulfidové väzby vo vlasoch, ktoré boli narušené počas tepelného, mechanického a chemického ošetrenia. Poskytuje ultra-inovatívnu ochranu pre vlasy počas procedúr farbenia, zosvetľovania, vyrovnávania a trvalej.

IMPLEX® PHASE 2 ZOSILŇOVAČ VÄZIEB bol vyvinutý na používanie po chemickom ošetrení. Stabilizuje disulfidové väzby vo vlasoch, hlboko ošetruje a uzatvára kutikulu, zaisťujúc dlhotrvajúce výsledky farbenia.

IMPLEX® PHASE 3 UDRŻATEĽ VÄZIEB - Dokončovacia a udržovacia kúra pre normálne a hrubé vlasy, na domáce použitie. Aktivuje komplex regenerátora (phase 1), ktorý sa zabudoval v prvej fáze regenerácie. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.

IMPLEX® PHASE 3 UDRŻATEĽ VÄZIEB PRE JEMNÉ VLASY - Dokončovacia a udržovacia kúra pre jemné vlasy, na domáce použitie. Aktivuje komplex regenerátora (phase 1), ktorý sa zabudoval v prvej fáze regenerácie. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: