Produkty Menu

REGENERÁCIA VÄZIEB - IMPLEX

Poskytuje ultra-inovatívnu ochranu pre vlasy počas procedúr farbenia, zosvetľovania, vyrovnávania a trvalej. Bez PPD a sulfátov.

IMPLEX® PHASE 1 REGENERÁTOR VÄZIEB s obsahom aminokyselín nízkej molekulovej hmotnosti obnovuje sulfidové väzby vo vlasoch, ktoré boli narušené počas tepelného, mechanického a chemického ošetrenia. Poskytuje ultra-inovatívnu ochranu pre vlasy počas procedúr farbenia, zosvetľovania, vyrovnávania a trvalej.

IMPLEX® PHASE 2 ZOSILŇOVAČ VÄZIEB bol vyvinutý na používanie po chemickom ošetrení. Stabilizuje disulfidové väzby vo vlasoch, hlboko ošetruje a uzatvára kutikulu, zaisťujúc dlhotrvajúce výsledky farbenia.

IMPLEX® PHASE 3 UDRŻATEĽ VÄZIEB - Dokončovacia a udržovacia kúra pre normálne a hrubé vlasy, na domáce použitie. Aktivuje komplex regenerátora (phase 1), ktorý sa zabudoval v prvej fáze regenerácie. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.

IMPLEX® PHASE 3 UDRŻATEĽ VÄZIEB PRE JEMNÉ VLASY - Dokončovacia a udržovacia kúra pre jemné vlasy, na domáce použitie. Aktivuje komplex regenerátora (phase 1), ktorý sa zabudoval v prvej fáze regenerácie. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: