Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD ALL IN ONE

SHAMPOO CONDITIONING -  Luxusný 2 v 1 multifunkčný krémový šampón a kondicionér s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom, panthenolom a luxusným parfumom. Ušľachtilou kombináciou vitamínov a rastlinných olejov obohacuje vlasovú štruktúru.

LEAVE-IN HAIR TREATMENT - Luxusná, mimoriadne ľahká, multifunkčná sprejová maska, zostávajúca vo vlasoch, s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom a panthenolom. Ušľachtilou kombináciou vitamínov a rastlinných olejov obohacuje vlasovú štruktúru.

HAIR MASK - Luxusná, hlboko regenerujúca multifunkčná maska na vlasy, s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s extra dávkou organického čajovníkového oleja, arganového oleja, hodvábneho proteínu, panthenolu a luxusného parfumu.

OIL - Luxusný jemný olej rubínovej farby. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom, panthenolom a luxusným parfumom. Hlboko vyživuje bez oťaženia. Vlasy budú hodvábne, mäkké a podmanivo ľahké.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: