Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD ALL IN ONE

SHAMPOO CONDITIONING -  Luxusný 2 v 1 multifunkčný krémový šampón a kondicionér s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom, panthenolom a luxusným parfumom. Ušľachtilou kombináciou vitamínov a rastlinných olejov obohacuje vlasovú štruktúru.

LEAVE-IN HAIR TREATMENT - Luxusná, mimoriadne ľahká, multifunkčná sprejová maska, zostávajúca vo vlasoch, s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom a panthenolom. Ušľachtilou kombináciou vitamínov a rastlinných olejov obohacuje vlasovú štruktúru.

HAIR MASK - Luxusná, hlboko regenerujúca multifunkčná maska na vlasy, s 15 skutočnými výhodami. Špeciálna luxusná formula s extra dávkou organického čajovníkového oleja, arganového oleja, hodvábneho proteínu, panthenolu a luxusného parfumu.

OIL - Luxusný jemný olej rubínovej farby. Špeciálna luxusná formula s organickým čajovníkovým olejom, arganovým olejom, hodvábnym proteínom, panthenolom a luxusným parfumom. Hlboko vyživuje bez oťaženia. Vlasy budú hodvábne, mäkké a podmanivo ľahké.

Nie sú žiadne výrobky, ktoré spĺňajú kritériá vyhľadávania.