Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD MILANO

Zdravé vlasy už nie sú len snom. Dokonalá regenerácia, špeciálna hydratácia. Vitamíny ako tekuté kryštály dodávajú vlasom žiarivý lesk. 

MILANO KRYŠTÁĽOVÝ ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY - Špeciálna formula bohatá na ľanový olej a olej z pšeničných klíčkov. Ľanový olej ako tekutý kryštál dodáva vlasom lesk, regeneruje a vyživuje vlasy, ktoré budú ľahko rozčesateľné.

MILANO ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY S MRKVOVÝM VÝŤAŽKOM - Hlboko vyživuje suché, polámané a technicky ošetrené vlasy. Mrkvový výťažok napraví pružnosť a hebkosť vlasov, ľanový olej dodáva lesk.

MILANO ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY S OVOCNÝMI KYSELINAMI - Šampón dodáva objem jemným vlasom a zabraňuje polámaniu. Obsahuje bohaté výživné látky a vitamíny vďaka ktorým regeneruje vlasy a ochraňuje farbu.

MILANO ŠAMPÓN NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY - Šampón na suché, farbené vlasy, ktorý chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými.

MILANO ŠAMPÓN S MLIEČNYMI PROTEÍNMI NA FARBENÉ VLASY - Mliečny proteín a kazeín majú hlboký, výživný účinok na často farbené, odfarbované a trvalou ošetrované vlasy. Vďaka zjemnenému zloženiu chráni, regeneruje a hydratuje vlasy a zároveň obnovuje prirodzenú hebkosť vlasov. Odporúča sa aj použitie masky na vlasy.

MILANO BALZAM NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY - Balzam na suché, farbené vlasy, ktorý chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť pár minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S VANILKOVOU VÔŇOU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou vanilky. UV filter chráni pred pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S VÔŇOU JOGURTOVÉHO KVETU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou jogurtového kvetu. UV filter chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S OVOCNOU VÔŇOU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou ovocia. UV filter chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA S MLIEČNYMI PROTEÍNMI NA FARBENÉ VLASY - Maska s mliečnými proteínmi na farbené vlasy. Mliečny proteín a kazeín majú hlboký, výživný účinok na často farbené, odfarbované a trvalou ošetrované vlasy. Vďaka zjemnenému zloženiu chráni, regeneruje a hydratuje vlasy a zároveň obnovuje prirodzenú hebkosť vlasov.Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite. 

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: