Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD MILANO

Zdravé vlasy už nie sú len snom. Dokonalá regenerácia, špeciálna hydratácia. Vitamíny ako tekuté kryštály dodávajú vlasom žiarivý lesk. 

MILANO KRYŠTÁĽOVÝ ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY - Špeciálna formula bohatá na ľanový olej a olej z pšeničných klíčkov. Ľanový olej ako tekutý kryštál dodáva vlasom lesk, regeneruje a vyživuje vlasy, ktoré budú ľahko rozčesateľné.

MILANO ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY S MRKVOVÝM VÝŤAŽKOM - Hlboko vyživuje suché, polámané a technicky ošetrené vlasy. Mrkvový výťažok napraví pružnosť a hebkosť vlasov, ľanový olej dodáva lesk.

MILANO ŠAMPÓN NA FARBENÉ VLASY S OVOCNÝMI KYSELINAMI - Šampón dodáva objem jemným vlasom a zabraňuje polámaniu. Obsahuje bohaté výživné látky a vitamíny vďaka ktorým regeneruje vlasy a ochraňuje farbu.

MILANO ŠAMPÓN NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY - Šampón na suché, farbené vlasy, ktorý chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými.

MILANO ŠAMPÓN S MLIEČNYMI PROTEÍNMI NA FARBENÉ VLASY - Mliečny proteín a kazeín majú hlboký, výživný účinok na často farbené, odfarbované a trvalou ošetrované vlasy. Vďaka zjemnenému zloženiu chráni, regeneruje a hydratuje vlasy a zároveň obnovuje prirodzenú hebkosť vlasov. Odporúča sa aj použitie masky na vlasy.

MILANO BALZAM NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY - Balzam na suché, farbené vlasy, ktorý chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť pár minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S VANILKOVOU VÔŇOU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou vanilky. UV filter chráni pred pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S VÔŇOU JOGURTOVÉHO KVETU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou jogurtového kvetu. UV filter chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA NA SUCHÉ A FARBENÉ VLASY S OVOCNOU VÔŇOU - Maska na suché, farbené vlasy s obsahom keratínu a vôňou ovocia. UV filter chráni pred škodlivým UV žiarením a zabraňuje predčasnému vyblednutiu farby vlasov. Výživné zložky ako keratín, pšeničný proteín, provitamín B5 robia vlasy lesklými, ľahko rozčesateľnými a zdravými. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

MILANO MASKA S MLIEČNYMI PROTEÍNMI NA FARBENÉ VLASY - Maska s mliečnými proteínmi na farbené vlasy. Mliečny proteín a kazeín majú hlboký, výživný účinok na často farbené, odfarbované a trvalou ošetrované vlasy. Vďaka zjemnenému zloženiu chráni, regeneruje a hydratuje vlasy a zároveň obnovuje prirodzenú hebkosť vlasov.Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite. 

Nie sú žiadne výrobky, ktoré spĺňajú kritériá vyhľadávania.