Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD ORGANIC MIDOLLO DI BAMBOO

Vysoko hydratačné výrobky pre žiarivé a zdravé vlasy. S výťažkom z organického bambusu bez obsahu SLS/SLES/parabénu/silikónu a farbív s antioxidačným účinkom. Pravidelným používaním budú zničené vlasy husté a silnejšie. Bambus poskytuje vlasom odolnosť a pružnosť. Hlboko hydratujú vlasy a regenerujú vlasovú štruktúru.

ORGANIC MIDOLLO DO BAMBOO:

Šampón - Šetrný šampón s výťažkom organického bambusu bez obsahu SLS/SLES/parabénu/silikónu a farbív. Vhodný na každodenné použitie pre všetky typy vlasov. Hlboko hydratuje, ošetruje a dáva vlasom prirodzený lesk. Navlhčite vlasy, potom ich umyte šampónom. Nakoniec vlasy dôkladne opláchnite.

Kondicionér - Kondicionér s výťažkom organického bambusu bez obsahu SLS/SLES/parabénu/silikónu a farbív. Má antioxidačný účinok. Pravidelným používaním budú zničené vlasy husté a silnejšie. Bambus poskytuje vlasom odolnosť a pružnosť. Hlboko hydratuje vlasy a regeneruje vlasovú štruktúru. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť pár minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

Maska - Maska na vlasy s výťažkom organického bambusu bez SLS / SLES, parabénu a farbív, obsahuje organický extrakt bambusu. Vhodná pre všetky typy vlasov. Je bohatá na aminokyseliny, proteíny. Revitalizačný a rekonštrukčný účinok bambusu hlboko hydratuje a obnovuje vlasovú štruktúru, vlasy budú menej polámané. Má antioxidačné vlastnosti, poškodené vlasy budú silnejšie, objemovejšie. Po umytí vlasov jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 3-10 minút. Nakoniec dôkladne opláchnite.

Dvojfázový sprejový kondicionér - Dvojfázový sprejový kondicionér bez obsahu SLS/SLES/parabénu/silikónu a farbív. Uľahčuje rozčesávanie a pokrýva vlasy ochrannou vrstvou. Špeciálna receptúra ošetruje a zjemňuje vlasy bez oťaženia. Nastriekajte na vlhké vlasy, vmasírujte a učešte sa. Neoplachujte. Na každodenné použitie. Pred použitím pretrepať!

Kryštálové sérum - Kryštáľové sérum pre suché, polámané vlasy bez života. Neobsahuje SLS/SLES/parabén/silikón a farbivá. Špeciálna, nemastná formula dodáva vlasom okamžitý lesk, regeneruje končeky vlasov bez oťaženia. Aplikujte pár kvapiek na vlhké vlasy a usušte vlasy. Neoplachujte.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: