Produkty Menu

Vlasové toniká a ampulky

Ponúkame široký výber vlasových ampuliek a toník na vlasy do kaderníckych salónov za atraktívne ceny.

IMPEVITA SÉRUM PROTI LUPINÁM A MASTNÝM VLASOM - Sérum proti lupinám a mastným vlasom, bez SLS/SLES, ALS/ALES, parabénu, petrolátu a minerálnych olejov. Špeciálna účinná látka pirocton olamín šetrne odstraňuje lupiny a má protizápalové účinky. Bio med a bio argánový olej vďaka svojim posilňovacím a regeneračným účinkom posilňujú pokožku hlavy a korienky vlasov. Výťažok z bio citrónu obmedzuje tvorbu mastnoty pokožky hlavy a čistí ju od nečistôt.

POUŽITIE: Po umytí vlasov naneste kvapátkom na pokožku hlavy a jemne masírujte do vstrebania. Bez opláchnutia pokračujte vo formovaní vlasov. Pri intenzívnej kúre sa odporúčajú počas prvého mesiaca 2 ošetrenia týždenne, neskôr v udržiavacom období týždenne 1. (Potrebné množstvo závisí od dĺžky vlasov (max. 1 ampulka).

IMPEVITA REKONŠTRUKČNÉ SÉRUM NA POŠKODENÉ VLASY - Sérum na rekonštrukciu bez SLS/SLES, ALS/ALES, parabénu, petrolátu a minerálnych olejov. Jeho špeciálne účinné látky, hydrolizovaný keratín, bio med a výťažky z aloe vera zaručujú komplexnú rekonštrukciu aj v prípade ťažko poškodených vlasov. Hĺbkovo regeneruje poškodenú štruktúru vlasov, vlasy sa stanú lesklými. Možnosť použitia pred technickými ošetreniami (farbenie, odfarbovanie vlasov) bez opláchnutia, alebo v priebehu ošetrení pomiešané s farbou.

POUŽITIE: Po umytí vlasov naneste kvapátkom na pokožku hlavy. Jemne masírujte v záujme podpory vstrebania. Bez opláchnutia pokračujte vo formovaní vlasov. Pri intenzívnej kúre sa odporúčajú počas prvého mesiaca 2 ošetrenia týždenne, neskôr v udržiavacom období týždenne 1. Potrebné množstvo závisí od dĺžky vlasov (max. 1 ampulka).

IMPEVITA SÉRUM PROTI VYPADÁVANIU VLASOV - Špeciálne sérum proti vypadávaniu vlasov. Neobsahuje SLS/SLES, ALS/ALES, parabén, petroláty, ani minerálne oleje. Jeho špeciálna účinná látka PROCAPIL® (zmes kyseliny oleanolovej, apigenínu a biotinylu-GHK) bola vyvinutá vyslovene na podporu krvného obehu pokožky hlavy a metabolizmu jej buniek, čím podporuje rast vlasov. Mentol a gáfor so svojim osviežujúcim a revitalizujúcim účinkom doplňujú účinky hlavnej zložky. Bio med, bio arganový olej a bio bambusový list tiež napomáhajú predchádzať vypadávaniu vlasov.

POUŽITIE: Po umytí vlasov naneste kvapátkom na pokožku hlavy a jemne masírujte do vstrebania. Bez opláchnutia pokračujte vo formovaní vlasov. Pri intenzívnej kúre sa odporúčajú počas prvého mesiaca 2 ošetrenia týždenne, neskôr v udržiavacom období týždenne 1. (Potrebné množstvo závisí od dĺžky vlasov (max. 1 ampulka).

SILKY GOCCE DI LINO AMPULKY NA REVITALIZÁCIU A LESK VLASOV BEZ OPLACHOVANIA - 

Dávajú vlasom pružnosť a hebkosť. Bohaté na vitamín F s obsahom semien ľanu. Ampulky na revitalizáciu a lesk vlasov bez oplachovaniaDávajú vlasom pružnosť a hebkosť. Vlasom navracia lesk už od prvej aplikácie. 

SILKY ACTIVAL AMPULKY AKTÍVNY REŠTRUKTURALIZAČNÝ A REVITALIZAČNÝ OLEJ - 

Aktívny reštrukturalizačný a revitalizačný olej. Obnovujúca a revitalizujúca olejová kúra pre suché a krehké vlasy. Zanecháva vlasy žiarivé, jemné a ľahko rozčesatelné. Kombinovaný účinok jeho účinných zložiek posilňuje kapilárne vlákna ľahko a rýchlo.

SILKY OIL OF ARGAN ARGANOVÝ OBNOVUJÚCI OLEJ NA VLASY - 

Má hydratačné účinky a dodáva vlasom lesk. Vďaka unikátnemu zloženiu ho vlasy okamžite absorbujú. Vlasom dodáva okrem briliantového lesku aj hodvábnosť a napomáha ich ľahkému rozčesávaniu. 

SILKY TRIVIX AMPULKY NA PODPORU RASTU VLASOV - Ampulky na podporu rastu vlasov s obsahom prírodných zložiek, ktoré posilňujú, reštrukturalizujú a pomáhajú pravidelnému rastu vlasov.

SILKY X-Trim TREATMENT ampulky na odstránenie lupín - proti lupinám má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti.

SILKY SEBO THERAPY AMPULKY UPOKOJUJÚ, NORMALIZUJÚ MAZOVÉ ŽĽAZY A ZNIŽUJÚ SEKRÉCIU - 

Upokojujú a normalizujú mazové žľazy znižujú sekréciu. Čistí a poskytuje príjemný pocit na pokožke. hlavy.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: