Produkty Menu

FIXUJ!

SUPREME STYLE SILNÝ LAK NA VLASY S PUMPOU 250ml - Lak na vlasy s pumpou so silnou fixáciou, pričom vlasy zostávajú ľahké. UV-filter chráni pred škodlivým slnečným žiarením a vyblednutím vlasov. Účinné látky ako keratín, pšeničné proteíny a provitamín B5 ošetrujú vlasy.

SUPREME STYLE EXTRA SILNÝ LAK NA VLASY 500ml - Extra silný lak na vlasy s vôňou lesných plodov. Zabezpečuje dlhodobú fixáciu, objem a zdravý lesk vlasov. Obsahuje arganový a ľanový olej na ochranu a má aj antistatický účinok!

SUPREME STYLE EXTRA SILNÁ PENA NA VLASY 300ml - Extra silná pena na vlasy s vôňou lesných plodov. Zabezpečuje dlhodobú fixáciu, objem a zdravý lesk vlasov. Obsahuje arganový a ľanový olej na ochranu a má aj antistatický účinok!

SUPREME STYLE SPREJ PRE ZVÄČŠENIE OBJEMU VLASOV OD KORIENKOV 250ml - Ideálny na jemné, sploštené vlasy. Dodáva vlasom ľahkosť, extra objem a pevnosť. Prirodzené účinné látky: med a elastín vytvárajú odolnú, ochrannú, pružnú vrstvu, ktorá vyživuje vlasy, zachováva ich jemnosť a dodáva im lesk.

SUPREME STYLE SUPER SILNÝ GÉL NA VLASY 250ml - Gél dodáva vlasom super silnú pevnosť a textúru. Rýchlo schne, ľahko sa dá vymyť z vlasov bez zvyškov produktu.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: