Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

FIXUJ!

SUPREME STYLE SILNÝ LAK NA VLASY S PUMPOU 250ml - Lak na vlasy s pumpou so silnou fixáciou, pričom vlasy zostávajú ľahké. UV-filter chráni pred škodlivým slnečným žiarením a vyblednutím vlasov. Účinné látky ako keratín, pšeničné proteíny a provitamín B5 ošetrujú vlasy.

SUPREME STYLE EXTRA SILNÝ LAK NA VLASY 500ml - Extra silný lak na vlasy s vôňou lesných plodov. Zabezpečuje dlhodobú fixáciu, objem a zdravý lesk vlasov. Obsahuje arganový a ľanový olej na ochranu a má aj antistatický účinok!

SUPREME STYLE EXTRA SILNÁ PENA NA VLASY 300ml - Extra silná pena na vlasy s vôňou lesných plodov. Zabezpečuje dlhodobú fixáciu, objem a zdravý lesk vlasov. Obsahuje arganový a ľanový olej na ochranu a má aj antistatický účinok!

SUPREME STYLE SPREJ PRE ZVÄČŠENIE OBJEMU VLASOV OD KORIENKOV 250ml - Ideálny na jemné, sploštené vlasy. Dodáva vlasom ľahkosť, extra objem a pevnosť. Prirodzené účinné látky: med a elastín vytvárajú odolnú, ochrannú, pružnú vrstvu, ktorá vyživuje vlasy, zachováva ich jemnosť a dodáva im lesk.

SUPREME STYLE SUPER SILNÝ GÉL NA VLASY 250ml - Gél dodáva vlasom super silnú pevnosť a textúru. Rýchlo schne, ľahko sa dá vymyť z vlasov bez zvyškov produktu.

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: