Produkty Menu

BERRYWELL FARBA NA MIHALNICE A OBOČIE 15 ML SVETLOHNEDÁ

Cena:
3.99 € (3.33 € + DPH)
Model: 4011669002218
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Berrywell

Popis:

Aplikácia:

Príprava: Vyčistite si obočie a riasy, aby neboli mastné. Nakrémujte spodné viečko. Umiestnite zospodu nakrémovaný papierik BERRYWELL na spodné viečko. Papierik jemne, ale pevne pritlačte k riasam bez toho, aby sa pokrčil.

Výroba:

Zmiešajte malé množstvo (cca. 2 cm dlhý pás) farby na obočie a riasy BERRYWELL a cca. 10 kvapiek BERRYWELL oxidantu. Prípravy urobte tesne pred použitím.

Farbenie:

Pri zatvorenom oku nanášajte rozmiešanú farbu špičkou na riasy. Riasy pokryte úplne farbou. Nakoniec rovnakú alebo o jeden odtieň svetlejšiu farbu naneste aj na obočie. Obočie farbite v smere rastu chĺpkov, pretože takto sa precíznou prácou vyhnete zafarbeniu pokožky.

Doba účinkovania: Podľa požadovanej intenzity. Predĺženým časom bude farba intenzívnejšia.

Čistenie obočia: Po uplynutí doby účinkovania utrite obočie suchým vatovým tampónom a potom zmyte mydlom. Prípadné zafarbenie pokožky odstráňte odstraňovačom farby BERRYWELL.

DÔLEŽITÉ: Odstraňovač farby nepoužívajte na pokožku tesne v okolí očí a na riasy.

Čistenie rias: Odstráňte papierik smerom a potom zotrite zvyšok farby bavlneným tampónom. Nakoniec opatrne odstráňte zvyšky farby čistou vodou a vatou. Počas čistenia musia oči zostať zatvorené.

Varovanie: Len pre profesionálne použitie. Obsahuje P-phenylendiamil. Výrobok môže spôsobiť alergické reakcie. Používajte ochranné rukavice. Ak by sa produkt dostal do oka, ihneď ho vypláchnite veľkým množstvom vody.