Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

BERRYWELL FARBA NA MIHALNICE A OBOČIE 15 ML SVETLOHNEDÁ

Cena:
3.99 € (3.33 € + DPH)
Výrobca: Berrywell
Kód: 4011669002218
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Aplikácia:

Príprava: Vyčistite si obočie a riasy, aby neboli mastné. Nakrémujte spodné viečko. Umiestnite zospodu nakrémovaný papierik BERRYWELL na spodné viečko. Papierik jemne, ale pevne pritlačte k riasam bez toho, aby sa pokrčil.

Výroba:

Zmiešajte malé množstvo (cca. 2 cm dlhý pás) farby na obočie a riasy BERRYWELL a cca. 10 kvapiek BERRYWELL oxidantu. Prípravy urobte tesne pred použitím.

Farbenie:

Pri zatvorenom oku nanášajte rozmiešanú farbu špičkou na riasy. Riasy pokryte úplne farbou. Nakoniec rovnakú alebo o jeden odtieň svetlejšiu farbu naneste aj na obočie. Obočie farbite v smere rastu chĺpkov, pretože takto sa precíznou prácou vyhnete zafarbeniu pokožky.

Doba účinkovania: Podľa požadovanej intenzity. Predĺženým časom bude farba intenzívnejšia.

Čistenie obočia: Po uplynutí doby účinkovania utrite obočie suchým vatovým tampónom a potom zmyte mydlom. Prípadné zafarbenie pokožky odstráňte odstraňovačom farby BERRYWELL.

DÔLEŽITÉ: Odstraňovač farby nepoužívajte na pokožku tesne v okolí očí a na riasy.

Čistenie rias: Odstráňte papierik smerom a potom zotrite zvyšok farby bavlneným tampónom. Nakoniec opatrne odstráňte zvyšky farby čistou vodou a vatou. Počas čistenia musia oči zostať zatvorené.

Varovanie: Len pre profesionálne použitie. Obsahuje P-phenylendiamil. Výrobok môže spôsobiť alergické reakcie. Používajte ochranné rukavice. Ak by sa produkt dostal do oka, ihneď ho vypláchnite veľkým množstvom vody.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU