Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

LIFE COLOR PLUS 100ML

Nová technológia farieb na vlasy Life Color Plus EXCELSA Hp zabezpečuje:

  •  Intenzívnu regeneráciu, maximálne zafarbenie a ochranu vlasov

Hydrolyzované proteíny z plodov Bertholletia excelsa vytvárajú veľmi malé oligopeptidové molekuly, ktoré lepšie prenikajú do kapilárnych vlákien. Tieto molekuly sa pevne viažu na vlasové proteíny, čím výrazne uľahčujú ich farbenie a hĺbkovú reštrukturalizáciu vlasov. Farba na vlasy obsahuje aj špeciálnu zložku proti podráždeniu pokožky, ktorá už pri aplikácii vytvára ochranný film.

  • Hĺbkovú a trvalú hydratáciu vlasov

Molekuly oligopeptidov, ktoré prenikajú do pokožky, zadržiavajú vodu vo vnútri vlasov, čím zabezpečujú dlhotrvajúcu a intenzívnu hydratáciu. Udržujú tiež vlhkosť vlasov a primeranú hladinu vody.

Výhody:

- vlasy sú zdravšie, žiarivejšie,

- odolnejší voči škodlivým vonkajším vplyvom

- a ľahko sa rozčesávajú.

  •  Dlhotrvajúcu farbu a 100% prekrytie šedivých vlasov v každom odtieni

Kombinácia oligopeptidov a pigmentov vytvára žiarivé a dlhotrvajúce farby. 100% prekryjú nežiaduce šediny a nevymývajú sa. Konečným výsledkom sú jednotné a dlhotrvajúce farby. Farba obsahuje prísadu, ktorá eliminuje zápach amoniaku. Extrakt z exotického ovocia brazílskeho orecha posilňuje a obnovuje štruktúru vlasov.


 
Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: