Produkty Menu

INKDROPS ATRAMENTOVÉ FARBY

PEARL NAILS INKDROPS DEKORAČNÝ ATRAMENT

Dekoračný atrament je vodová tekutina s obsahom alkoholu, ktorá sa rýchlo odparuje a schne NA VZDUCHU.

NA ČO JE DOBRÝ InkDrops DEKORAČNÝ ATRAMENT?

✔️ Na vytváranie superrýchlych salónnych vzorov
✔️ Na zafarbenie priesvitného gélu a získanie mramorového efektu

Aké ZDOBENIE s ním môžete vytvoriť?

✔️ maľovaný mramorový efekt
✔️ vmiešaný 3D mramorový efekt
✔️ dymový efekt
✔️ príprava vzorov s akvarelovým efektom
✔️ maľovanie figuratívnych vzorov
✔️ ...obmedzuje vás iba vaša predstavivosť

Na čo slúžia 2️ METALICKÉ atramenty?

Pred použitím ich dôkladne pretrepte! Pomocou dekoračného atramentu obohateného o zlaté a strieborné čiastočky získate vzory, ktoré sa na slnečnom svetle trblietajú. Nekryjú, len dodávajú povrchu nádych lesku a trblietania. Je obzvlášť pôsobivý na tmavších povrchoch.

Na čo slúži ROZPÚŠŤADLO?

Môžete ho použiť na finálny dizajn vzoru a na dosiahnutie krásnych prechodov, rozmazaní a pretečení, prípadne ním môžete odstrániť pokazený vzor bez fľakov. Dá sa použiť aj na riedenie ostatných InkDrops (ak chcete zosvetliť farbu alebo sa z nej odparila tekutina). 

AKO sa používa?

 1. Pripravte povrch nechtu obvyklým spôsobom + základný gél / stavebný gél.
 2. Nanes základnú farbu gél laku / farebného gélu (odporúčame bielu alebo svetlú farbu) + polymerizácia.
 3. Naneste jednu vrstvu Velvet Top Gelu + polymerizácia (po vytvrdnutí NEFIXUJEME!).
 4. Na povrchu nechtu vytvorte požadovaný vzor s InkDrops atramentom kvapkaním/maľovaním -  v prípade potreby používajte rozpúšťadlo.
 5. POČKAJTE, kým na vzduchu úplne vyschne. Potom naň môžete namaľovať ľubovoľný vzor s UV painting gélom alebo akrylovými farbami.
 6. Na záver (opatrnými ťahmi štetca) naneste dve vrstvy pružného TOP gélu.

EŠTE jedna DOBRÁ SPRÁVA: TOTO vydrží aj SOLÁRKO!

Ďalšie užitočné TIPY / RADY :

 • Primiešaním do priesvitného stavebného gélu môžete dosiahnuť mramorový efekt. Môžete ho použiť na vytvorenie voľného okraja nechtu alebo na celý povrch nechtu.
 • Môžete prirpaviť tmavý podklad, naň vytvorte svetlým gél lakom vzor. Po vytvrdení naneste vyššie spomínaným spôsobom Velvet Top Gel a po ňom InkDrops. Takto bude viditeľný atrament iba na bielom podklade.
 • PRACUJTE s ním RÝCHLO! Keďže sa rýchlo odparuje, je vhodné atrament vždy zatvoriť, keď s ním práve nepracujete... takto bude odolnejší a je menšia šanca, že sa vyleje. 
 • Používajte malé množstvo dekoračného atramentu a rozpúšťadla! Predtým, ako nanesiete na necht InkDrops, štetec trochu otrite, aby sa menej rozpil a rýchlejšie zaschol. Ak nanesiete príliš veľa atramentu, nemáte mať nad ním až takú kontrolu a môže jednoducho tiecť, navyše bude ťažšie schnúť.
 • Namiesto Velvet Top Gel môžete použiť aj iný podklad, bude fungovať tak isto (aj keď sa nakvapká priamo na lepkavý povrch gél laku), avšak najkrajší efekt dosiahnete práve takto.
 • Namiesto rozpúšťadla môžete použiť aj bezfarebný Cleanser, avšak s rozpúšťadlom môžete dosiahnuť oveľa krajšie povrchy a v prípade potreby odstránite zvyšky atramentu bez fľakov. Toto by sa s Cleanserom obvykle nepodarilo na 100%.
 • V prípade zhustnutia / stmavnutia InkDrops atramentu používajte na rozriedenie výlučne rozpúšťadlo
Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: