Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

INKDROPS ATRAMENTOVÉ FARBY

PEARL NAILS INKDROPS DEKORAČNÝ ATRAMENT

Dekoračný atrament je vodová tekutina s obsahom alkoholu, ktorá sa rýchlo odparuje a schne NA VZDUCHU.

NA ČO JE DOBRÝ InkDrops DEKORAČNÝ ATRAMENT?

✔️ Na vytváranie superrýchlych salónnych vzorov
✔️ Na zafarbenie priesvitného gélu a získanie mramorového efektu

Aké ZDOBENIE s ním môžete vytvoriť?

✔️ maľovaný mramorový efekt
✔️ vmiešaný 3D mramorový efekt
✔️ dymový efekt
✔️ príprava vzorov s akvarelovým efektom
✔️ maľovanie figuratívnych vzorov
✔️ ...obmedzuje vás iba vaša predstavivosť

Na čo slúžia 2️ METALICKÉ atramenty?

Pred použitím ich dôkladne pretrepte! Pomocou dekoračného atramentu obohateného o zlaté a strieborné čiastočky získate vzory, ktoré sa na slnečnom svetle trblietajú. Nekryjú, len dodávajú povrchu nádych lesku a trblietania. Je obzvlášť pôsobivý na tmavších povrchoch.

Na čo slúži ROZPÚŠŤADLO?

Môžete ho použiť na finálny dizajn vzoru a na dosiahnutie krásnych prechodov, rozmazaní a pretečení, prípadne ním môžete odstrániť pokazený vzor bez fľakov. Dá sa použiť aj na riedenie ostatných InkDrops (ak chcete zosvetliť farbu alebo sa z nej odparila tekutina). 

AKO sa používa?

 1. Pripravte povrch nechtu obvyklým spôsobom + základný gél / stavebný gél.
 2. Nanes základnú farbu gél laku / farebného gélu (odporúčame bielu alebo svetlú farbu) + polymerizácia.
 3. Naneste jednu vrstvu Velvet Top Gelu + polymerizácia (po vytvrdnutí NEFIXUJEME!).
 4. Na povrchu nechtu vytvorte požadovaný vzor s InkDrops atramentom kvapkaním/maľovaním -  v prípade potreby používajte rozpúšťadlo.
 5. POČKAJTE, kým na vzduchu úplne vyschne. Potom naň môžete namaľovať ľubovoľný vzor s UV painting gélom alebo akrylovými farbami.
 6. Na záver (opatrnými ťahmi štetca) naneste dve vrstvy pružného TOP gélu.

EŠTE jedna DOBRÁ SPRÁVA: TOTO vydrží aj SOLÁRKO!

Ďalšie užitočné TIPY / RADY :

 • Primiešaním do priesvitného stavebného gélu môžete dosiahnuť mramorový efekt. Môžete ho použiť na vytvorenie voľného okraja nechtu alebo na celý povrch nechtu.
 • Môžete prirpaviť tmavý podklad, naň vytvorte svetlým gél lakom vzor. Po vytvrdení naneste vyššie spomínaným spôsobom Velvet Top Gel a po ňom InkDrops. Takto bude viditeľný atrament iba na bielom podklade.
 • PRACUJTE s ním RÝCHLO! Keďže sa rýchlo odparuje, je vhodné atrament vždy zatvoriť, keď s ním práve nepracujete... takto bude odolnejší a je menšia šanca, že sa vyleje. 
 • Používajte malé množstvo dekoračného atramentu a rozpúšťadla! Predtým, ako nanesiete na necht InkDrops, štetec trochu otrite, aby sa menej rozpil a rýchlejšie zaschol. Ak nanesiete príliš veľa atramentu, nemáte mať nad ním až takú kontrolu a môže jednoducho tiecť, navyše bude ťažšie schnúť.
 • Namiesto Velvet Top Gel môžete použiť aj iný podklad, bude fungovať tak isto (aj keď sa nakvapká priamo na lepkavý povrch gél laku), avšak najkrajší efekt dosiahnete práve takto.
 • Namiesto rozpúšťadla môžete použiť aj bezfarebný Cleanser, avšak s rozpúšťadlom môžete dosiahnuť oveľa krajšie povrchy a v prípade potreby odstránite zvyšky atramentu bez fľakov. Toto by sa s Cleanserom obvykle nepodarilo na 100%.
 • V prípade zhustnutia / stmavnutia InkDrops atramentu používajte na rozriedenie výlučne rozpúšťadlo
Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: