Produkty Menu

Vrátenie a reklamácia tovaru

Milí zákazníci, naším cieľom je, aby ste boli s tovarom, ako aj s našimi službami spokojní, preto nás veľmi mrzí, ak z nejakého dôvodu musíte tovar reklamovať alebo nám ho vrátiť.
Sme vám však plne k dispozícii a váš problém sa budeme snažiť vyriešiť čo najskôr k vašej spokojnosti.

Na zabezpečenie jednoduchého a spoľahlivého spracovania vrátení a reklamácií používame aplikáciu Retino, ktorú nájdete nižšie. Pomocou nej si jednoducho skontrolujete stav vrátenia či reklamácie a vidíte každý krok procesu od začiatku do konca.

 

 

VRÁTENIE TOVARU

Vrátiť tovar bez udania dôvodu môžete do 14 dní odo dňa doručenia tovaru. Ide však len o tovar, ktorý ste si zakúpili v našom internetovom obchode.
Tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný, nenosený, v originálnom obale a s dokladom o kúpe. Ak splníte všetky podmienky, peniaze vám budú vrátené najneskôr do 14 dní odo dňa prijatia tovaru.
Na vrátenie tovaru, prosíme, použite online formulár, ktorý nájdete vyššie a vyplňte ho čo najpodrobnejšie.
Ak z nejakého dôvodu preferujete vyplniť formulár ručne, nájdete ho TU.

Kompletné znenie podmienok pri odstúpení od zmluvy nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

 

REKLAMÁCIA TOVARU

Ak nastali komplikácie s tovarom, ktorý ste si u nás objednali alebo zakúpili v našej kamennej predajni, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom online formulára, ktorý nájdete vyššie. Formulár vyplňte čo najpodrobnejšie a pripojte fotografie reklamovanej vady tovaru. Následne sa s vami spojíme a doriešime reklamáciu do 30 dní od doručenia reklamovaného tovaru k nám.
Ak z nejakého dôvodu preferujete vyplniť formulár ručne, nájdete ho TU.

Kompletné znenie reklamačného poriadku nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.

 

ODOSLANIE TOVARU

Prosíme vás, aby ste tovar skontrolovali a uistili sa, že je naozaj neporušený (pri vrátení) a že nie je znečistený (pri reklamácii). Následne tovar starostlivo zabaľte, aby sa nepoškodil počas prepravy a odošlite ho (v prípade preferencie papierového formulára aj spolu s formulárom) na adresu:

Beautissimo s.r.o.
Vajanského 5325/2a
929 01 Dunajská Streda

Radi by sme vás upozornili, že tovar zaslaný na dobierku nepreberáme a bude vám vrátený späť.


Máte ďalšie otázky alebo potrebujete doplňujúce informácie? Neváhajte sa na nás obrátiť.

KONTAKTOVAŤ