Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu
Navštívili ste: > Úvod >

Beautissimo blog

Beautissimo blog

Vitajte na Beautissimo blogu!

Ak hľadáte témy, inšpirácie, tipy, rady, návody

alebo vás zaujímajú

ste tu správne! 

Výťažok z bambusu

Bambus je vždyzelená, trváca rastlina, z ktorej existuje veľa rôznych druhov. Jeho hlavným miestom výskytu je východná a južná Ázia, no nájdeme ho aj v severovýchodnej Austrálii. V Európe sa objavil pred niekoľkými stovkami rokov a prispôsobil sa miernemu podnebiu a mrazom.


Umenie voľby: Perfektný štetec pre modeláciu gélových nechtov

Svet nechtového umenia je rozmanitý a vzrušujúci a modelácia gélových nechtov sa v posledných rokoch stala nesmierne populárnou. Nezáleží na tom, či ste skúsená nechtová dizajnérka alebo nováčik v tomto odbore, výber správneho štetca je rozhodujúci pre vytváranie úžasnej gélovej modelácie. V tomto článku sa budeme intenzívne zaoberať výberom toho najlepšieho štetca pri príprave gélových nechtov.


 

Ako si vybrať ohrievač depilačných voskov?

Jedným z najjednoduchších spôsobov odstránenia nežiaduceho ochlpenia sú bezpochyby depilačné vosky. Aby ste si však vybrali správny vosk pre daný typ chĺpkov a prístroj na jeho zohriatie, oplatí sa dôkladne prejsť možnosťami, keďže vosk si kupujete viackrát, ale prístroj si kúpite zväčša iba raz. V našom článku vám pomôžeme vybrať ten správny ohrievač depilačných voskov.


Kedy hovoríme o vegánskej vlasovej kozmetike?


Pod vegánskou vlasovou kozmetikou rozumieme také produkty, ktoré neobsahujú žiadne zložky ani prísady živočíšneho pôvodu, ako napr. keratín, tuky, vosk, kolagén atď. Ďalej neobsahujú med či mliečne deriváty, ktoré sú taktiež živočíšneho pôvodu.