Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

GÉLY

Z akých profesionálnych gélov si môžete vybrať?

Base gély (BIO Gel, Gummy Base Gel, Fiber Base Gel)
Môžete ho použiť len na spevnenie nechtov alebo použitím podkladového/base gélu môžete zvýšiť odolnosť gélových nechtov/gél laku.

Stavebné gély (akrylové gély, priesvitné, ružové, biele, so sklenými vláknami)
Jednoducho tvarovateľný materiál  na prípravu gélových nechtov. Vhodné do LED alebo UV lampy, takže kým nie je gél vystavený svetlu lampy, dá sa voľne formovať a tvarovať.

Kamuflážne gély (Cover I. Gel Pink, Cover II. Gel Pink, Cover Gel Refill, Extreme Cover Pink Gel, Cover Gel Make-Up, Cover Gel Creamy Nude)
Gély v rôznych odtieňoch, rôznej hustote, na predĺženie nechtového lôžka alebo aj na stavbu nechtu.

TOP gély (Brilliant Top Gel, Milky Top Gel, PRO Top Gel, Velvet Top Gel és Chrome 2 Top Gel)
Skutočný lesk nechtu dosiahnete v závere vašej práce, a to použitím TOP/krycieho gélu, ktorý zároveň vytvorí na nechte ochrannú vrstvu. V závislosti od pružnosti TOP gélu je potrebné používať iné gély na gél lak, gélové či akrylové nechty.

Farebné gély (trblietavé, perleťové, neónové, pastelové, matné...)
Gélové farby v nádobkách s tvrdnutím pod UV svetlom, s ktorými vytvoríte nechty v krásnych farebných odtieňoch.


Pri príprave gélových nechtov je najdôležitejšie, aby ste pracovali s kvalitnými a profesionálnymi materiálmi. Takto bude vaša práca trvácna a zákazníčky sa budú vracať spokojné aj po niekoľkých týždňoch.  

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: