Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

IMPEVITA FARBA NA VLASY BEZ AMONIAKU/PPD/RESORCINOLU 100ml 4.6 STREDNÁ HNEDÁ MAHAGÓNOVÁ

Cena:
7.30 € (6.08 € + DPH)

Balenie neobsahuje peroxid vodíka, ten sa zvolí na základe pôvodnej a požadovanej farby vlasov.
Dostupné krémové peroxidy: 1,5%, 3%, 6%, 9%, 12%

Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
Kód: 002120
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Farba: STREDNÁ HNEDÁ MAHAGÓNOVÁ

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
IMPEVITA FARBA NA VLASY 100ML
BEZ AMONIAKU
BEZ PPD
BEZ RESORCINOLU

Jemná krémová farba na vlasy Impevita bez amoniaku, bez PPD a bez resorcinolu zaručuje 100 %-né prekrytie šedivých vlasov a zosvetlenie prirodzenej farby vlasov o štyri odtiene. Obsahuje výťažok z vybraných organických olejov: olej z hroznových jadier, olivový, arganový a slnečnicový olej, ktorí dodajú vlasom ochranu od prírody.

Upozornenie: Len na profesionálne použitie! Farby na vlasy môžu vyvolať vážne alergické reakcie. Prečítajte si pokyny a dodržiavajte ich. Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov. Neodporúča sa používať na vlasy farbené hennou. Nefarbite si vlasy, ak: máte na tvári vyrážky alebo máte citlivú, podráždenú alebo poškodenú pokožku hlavy, po farbení vlasov ste už niekedy zaznamenali nejakú reakciu, alebo vlasy boli farbené hennou. Používať vhodné rukavice. Po použití vlasy dôkladne opláchnuť. Nesmie prísť do kontaktu s očami. Pri kontakte s očami ich ihneď vypláchnite vodou. Nepoužívajte na farbenie mihalníc alebo obočia.

Použitie:
40vol / 12%: zosvetľuje vlasy o 3, 4 odtiene
30vol / 9%: zosvetľuje vlasy o 2, 3 odtiene
20vol / 6%:zafarbenie, alebo zosvetlenie o 1 odtieň, zakrytie šedín
10vol / 3%: stmavenie o 1 odtieň, farbenie vyblednutých vlasov
5vol / 1,5%: farbenie vyblednutých vlasov
Ak treba zosvetliť vlasy o viac ako 4 odtiene, tak sa odporúčajú ultrazosvetovacie odtiene farieb.

Príprava: Zmiešajte 1 diel farby s 1,5 dielom Impevita krémového peroxidu v nekovovej nádobe. Zmiešavací pomer ultrazosvetľovacích odtieňov: 1 diel farby s 2 dielmi Impevita krémového peroxidu.
Prvé použitie: Zmes farby aplikujte rovnomerne na vlasy a končeky vlasov a nechajte účinkovať 10 minút. Následne pripravte rovnakú zmes a aplikujte na korienky. Nechajte účinkovať ďalších 30 minút.

Obnovenie farby: Aplikujte rovnomerne na odrastené korienky a nechajte 30 minút účinkovať. Po uplynutí 30 minút zrieďte zostatok zmesi vlažnou vodou a aplikujte farbu na vlasy a končeky. Nechajte 10 minút účinkovať.

Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 1-3 dní.

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU
Štítky produktu: KAD20