Produkty Menu

SURF PERM TEKUTINA PRE TRVALÚ ONDULÁCIU, NA CITLIVÉ VLASY 150ml

Cena:
4.99 € (4.16 € + DPH)
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
Kód: 212300
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

NEZBEDNÉ, KUČERY - Zamatové, pružné, prirodzene vyzerajúce vlnité vlasy.
SURF PERM (2) tekutina pre trvalú onduláciu, na citlivé vlasy

Profesionálna tekutina pre trvalú onduláciu s extraktom zo zeleného čaju a komplexnými ovocnými kyselinami (MFA komplex) na citlivé vlasy. Čajový extrakt pomáha neutralizovať podráždenie. Výsledkom sú zamatové, pružné, prirodzene vyzerajúce kučeravé vlasy.

Použitie: Po umytí vlasov s malým množstvom šampónu opláchnite a utrite vlasy uterákom. Natočte vlasy na natáčky a tekutinu rovnomerne naneste pomocou hubky. Nechajte pôsobiť po dobu 10-20 minút. Starostlivo opláchnite a fixujte ustaľovačom na trvalú onduláciu po dobu 8-10 minút.

Upozornenie: Pri styku s pokožkou môže spôsobiť podráždenie kože. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite oko a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte ochranné rukavice. Obsahuje tioglykolát. Dodržujte pokyny v návode. Uchovávajte mimo dosahu detí. Len pre profesionálne použitie.

Surf Neutralizer 150ml

Profesionálna neutralizačná tekutina na fixáciu, ktorá stabilizuje štruktúru vlasového keratínu. Výsledok je dlhotrvajúci, odolný zvlnený účes. Pomocou špeciálnej formuly a extraktu zo zeleného čaju, ako aj komplexných ovocných kyselín regeneruje a zásobuje vlasy živinami, ktoré sa stratili v procese trvalej ondulácie.


Použitie: Po opláchnutí vlasov od zvyškov tekutiny pre trvalú onduláciu naneste rovnomerne na vlasy a nechajte pôsobiť 8-10 minút, potom opláchnite.

Upozornenie: Obsahuje peroxid vodíka. Pri styku s pokožkou môže spôsobiť podráždenie. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí okamžite vypláchnite a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte ochranné rukavice. Dodržujte pokyny v návode. Uchovávajte mimo dosahu detí. Len pre profesionálne použitie.

Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 1-3 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU
Štítky produktu: KAD20