Produkty Menu

PRODUKTOVÝ RAD SINGULARITY HAIR

Hlboká hydratácia pre žiarivé a zdravé vlasy. 

IMPERITY GOLDEN CRYSTAL SERUM ARGAN OIL Kryštálové sérum na ošetrenie končekov vlasov obohatené o arganový, ľanový a slnečnicový olej. Výživné zložky majú silné hydratačné, vyživujúce a ochranné účinky. Pravidelným používaním zabráni rozštiepeniu končekov a navráti elasticitu bez toho, aby vlasy oťaželi. Účinné látky z výtažkov imela bieleho poskytujú vlasom okamžitý lesk.

POUŽITIE: Napumpujte pár kvapiek oleja do dlane a rovnomerne rozotrite medzi dlaňami. Potom ho aplikujte na vlhké alebo suché končeky vlasov. Olej nie je potrebné opláchnuť. Stačí veľmi malé množstvo.

IMPERITY GOLDEN BI-PHASE CONDITIONER - Dvojfázový sprejový kondicionér na uľahčenie rozčesávania, obohatený o arganový, ľanový a slnečnicový olej. Výživné zložky majú silné hydratačné, vyživujúce a ochranné účinky. UV-filter chráni pred škodlivým slnečným žiarením a vyblednutím. Účinné látky z výtažkov imela bieleho poskytujú vlasom okamžitý lesk.

POUŽITIE: Nastriekajte na vlhké, alebo suché vlasy, vmasírujte a učešte sa. Neoplachujte. Na každodenné použitie. Pred použitím pretrepať!

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: