Produkty Menu

Blonderator Ultra Premium odfarbovací/melírovácí prášok PLEX & Keratin 500g

Cena:
19.90 € (16.58 € + DPH)
Model: 5999070911833
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO

Popis:

Blonderator je ultra prémiový odfarbovací prášok, ktorý dokáže zosvetliť až 10 odtieňov. Vďaka modernému zloženiu PLEX má ochranné, reštrukturalizačné vlastnosti, kým vďaka zložkám s výživnými vlastnosťami bohatými na rastlinný keratín budú vlasy lesklé, zdravé a kondiciované. Fialový odfarbovací prášok s vôňou červených ovocí, kompaktný, bezprašný, nekvapká, len s miernym zápachom amoniaku.

POUŽITIE:

V plastovej nádobe zmiešajte 1 diel (25 g) odfarbovacieho prášku + 2 diely (50 g) oxidačného krému Singularity Oxivator® alebo Impevita Activator (3, 6, 9, 12 %). Nechajte pôsobiť 20 až 45 minút, v závislosti od farby prírodných vlasov, požadovaného odfarbovacieho odtieňa, stavu vlasov, použitej techniky a teploty okolia, potom dôkladne opláchnite.

UPOZORNENIE:

Len na profesionálne použitie. Použitie rukavíc je povinné. Nepoužívajte na podráždenú, poškodenú alebo inú abnormálnu pokožku. Nepoužívajte na odfarbovanie mihalníc a obočia. Obsahuje persírany. Nepoužívajte vyššie koncentrácie peroxidu, ako je odporúčané. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Môže vyvolať alergickú reakciu.

INGREDIENTS:

SODIUM SILICATE, POTASSIUM PERSULFATE, MAGNESIUM CARBONATE HYDROXIDE, AMMONIUM PERSULFATE, PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CYAMOPSIS TETRAGONOLOBA (GUAR) GUM, SODIUM PERSULFATE, TRISODIUM PHOSPHATE, SODIUM LAURYL SULFATE, DISODIUM EDTA, POLYAMINO SUGAR CONDENSATE, HYDROLYZED CORN PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED SOY PROTEIN, BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), CYCLODEXTRIN, CI 77007 (ULTRAMARINES), LIMONENE