PERFECT NAILS PLATINUM GEL - STAVEBNÝ GÉL 50G

Kód: 6504
Neohodnotené
€34,19 €27,80 bez DPH
Skladom u dodávateľa (8-10 dní)
Možnosti doručenia
Stavebný gél so strednou hustotou a platinovým leskom, ktorý pri vytvrdzovaní nespôsobuje tepelný pocit. Výborne priľne k prírodným nechtom, ľahko sa tvaruje, drží C-oblúk a po fixácii zostáva lesklý.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Doprava zadarmo
nad 99 €
Produkty skladom
97% produktov
ihneď skladom
Predajňa & showroom
Predajňa & showroom
v Dunajskej Strede

Podrobný popis

PLATINUM GEL - MODELOVACÍ GÉL 50 G

Stredne hustý, dobre sa roztekajúci stavebný gél na umelé nechty, ktorý vytvrdzuje bez pocitu tepla.

Platinový gél so strednou hustotou, pružný, priehľadný, s jemným leskom platiny. Výborne priľne k prirodzenej nechtovej platničke, a preto nie je potrebná špeciálna základná vrstva. Vytvára trvácny, odolný a pevný povrch, je ľahko tvarovateľný, dobre sa rozteká, no nezateká a dobre drží C-oblúk počas modelácie umelých nechtov. Pri pilovaní produkuje minimálne množstvo prachu. Vytvrdzuje bez pocitu tepla a po fixácii ostáva lesklý.

PERFECT TIP: Odporúča sa na spevnenie nechtov a stredné predĺženie (veľkosť M – približne 1 cm). Je výborne miešateľný s pigmentovými práškami a inými ozdobnými prvkami.

FÁZA: jednofázový gél | TVORBA TEPLA: minimálna | DOBA VYTVRDZOVANIA: UV lampa 2 minúty, UV/LED lampa 60 sekúnd

Upozornenie: Farby produktov na webovej stránke sa môžu mierne líšiť od skutočných odtieňov v závislosti od nastavení monitora, typu displeja a jeho kalibrácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola