Produkty Menu

REFECTOCIL FARBA NA MIHALNICE A OBOČIE -4- GAŠTANOVÁ 15 ML

Cena:
4.95 € (4.13 € + DPH)
Výrobca: Refectocil
Označenie výrobcu: RE057402
Kód: 9003877057413
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

 • Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. 
 • Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Farba na riasy a obočie vystačí na 30 - 40 použití. 
 • Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci farebný výsledok, ktorý vydrží až 6 týždňov! Použitím tejto farby nemožno dosiahnuť svetlejšieho odtieňa, ako aktuálne máte. Pre odfarbovanie či zosvetľovanie použite zosvetľujúci pastu Refectocil. 
 • Odtieň blond zosvetlí až o 3 stupne - na prispôsobenie obočie zosvetlenými vlasom. 
   
 • Použitie: 
 • Príprava: pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť mihalnice a obočie suché a nemastné. Vezmite len 2 podkladové papieriky Refectocil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papierika pod riasy. Používajte ochranné rukavice, prípravok obsahuje fenylendiamines. 
 • Úprava: priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a 10 kvapiek oxidantu Refectocil v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zatvorte jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, kým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie. 
 • Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite. 
 • Čistenie: po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak príde pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Riasy - odstráňte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zvyšky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte! 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU