Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

REFECTOCIL FARBA NA MIHALNICE A OBOČIE -4- GAŠTANOVÁ 15 ML

Cena:
4.95 € (4.13 € + DPH)
Výrobca: Refectocil
Označenie výrobcu: RE057402
Kód: 9003877057413
Dostupnosť: Skladom
Poplatok za dopravu: 3.99 €
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

 • Farbí riasy aj obočie do požadovaného odtieňa. 
 • Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a cca 10 kvapiek 3% oxidantu k aktivovaniu farby, ktoré si namiešate napríklad v mištičke Refectocil. Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Farba na riasy a obočie vystačí na 30 - 40 použití. 
 • Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci farebný výsledok, ktorý vydrží až 6 týždňov! Použitím tejto farby nemožno dosiahnuť svetlejšieho odtieňa, ako aktuálne máte. Pre odfarbovanie či zosvetľovanie použite zosvetľujúci pastu Refectocil. 
 • Odtieň blond zosvetlí až o 3 stupne - na prispôsobenie obočie zosvetlenými vlasom. 
   
 • Použitie: 
 • Príprava: pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť mihalnice a obočie suché a nemastné. Vezmite len 2 podkladové papieriky Refectocil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papierika pod riasy. Používajte ochranné rukavice, prípravok obsahuje fenylendiamines. 
 • Úprava: priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a 10 kvapiek oxidantu Refectocil v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zatvorte jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, kým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie. 
 • Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite. 
 • Čistenie: po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak príde pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Riasy - odstráňte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zvyšky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte! 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU