Používame Nevyhnutné cookies pre správne fungovanie webovej stránky. Iné kategórie súborov cookie môžu byť použité na prispôsobenie vášho zážitku, na distribúciu personalizovaných obchodných ponúk alebo na vykonávanie analýz na optimalizáciu našej ponuky. Spôsob ukladania týchto údajov môžete zmeniť kliknutím na „Upraviť nastavenia“.
Produkty Menu

PREMIUM FINISH FAREBNÉ GÉLY

Farebné gély krémovej konzistencie, silne pigmentované, s dokonalým krytím, bez potreby fixácie (bezvýpotkový) na vstavané aj povrchové zdobenie nechtov, nanesenie na voľné okraje nechtov pri francúzskej manikúre alebo na celý povrch nechtu.

Vytvrdzujú sa v UV aj LED lampe. 

Na čo si dať pozor pri práci s farebnými gélmi značky Pearl Nails?

 Ak použijete produktový rad farebných gélov Premium Finish na vstavané zdobenie nechtov, pripravte základnú vrstvu použitím obľúbeného stavebného gélu alebo naneste farebný gél na už hotový umelý necht. 

 Pri použití na povrchové zdobenie a maľovanie: necht kompletne pripravte (naneste aj TOP gél), následne použite bezvýpotkový Premium Finish gél a namaľujte ním požadovaný vzor. Po vytvrdení v UV lampe nezanecháva lepkavý povrch.

 Farebné gély Premium Finish aplikujte v 1-2 tenkých vrstvách v závislosti od zvolenej farby.

 Vyberte si profesionálny štetec na gélové nechty na nanesenie farebného gélu!

 Po použití vždy uzavrite téglik a skladujte na mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. 

Zoradiť podľa:
Nahliadnuť: