Produkty Menu

IMPLEX PHASE 1 REGENERÁTOR VÄZIEB 200ml

Cena:
20.90 € (17.42 € + DPH)
Kód: 707860
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
IMPLEX
Profesionálny regenerátor vlasov
Neobsahuje minerálne oleje, sulfáty a PPD.

IMPLEX®
Špeciálna aminokyselina nízkej molekulovej hmotnosti vybuduje porušené disulfidové väzby vo vlasoch, ktoré boli spôsobené tepelným, mechanickým a chemickým ošetrením. Poskytuje ultra-inovatívnu ochranu pre vlasy pri farbení, zosvetľovaní, vyrovnávaní a trvalej.


IMPLEX® PHASE 1 REGENERÁTOR VÄZIEB - aminokyseliny nízkej molekulovej hmotnosti vniknú do štruktúry vlasov a obnovujú ich sulfidové väzby, ktoré boli narušené počas tepelného, mechanického a chemického ošetrenia.

Použitie: Zmiešajte 20 g melírovacieho prášku s požadovaným množstvom oxidačnej emulzie a pridajte 7 ml z IMPLEX REGENERÁTORA VÄZIEB.
Množstvo regenerátora nezyšujte v žiadnom prípade. Ani vtedy, keď používate viac, ako 20 g melírovacieho/odfarbovacieho prášku.

Trvalá ondulácia
Predpríprava: Umyte vlasy šampónom, premasírujte pokožku hlavy a dôkladne opláchnite. Zmiešajte 20 ml vody s 3,5 ml IMPLEX Phase 1, nalejte do sprejovej nádoby a polovicu nastriekajte na vlhké vlasy.
Proces ondulácie: Natočte vlasy na natáčky a potom postupujte podľa zvyčajného postupu na trvalú onduláciu. Následne opláchnite vlasy.
Neutralizácia: Na vlhké vlasy nastiekajte zostatok zriedenej zmesi IMPLEX Phase 1. Aplikujte neutralizér určený k prípravku na onduláciu. Nechajte účinkovať 10 minút (v prípade dlhých vlasov zvyšujte čas účinkovania o 5 minút). Bez odstránenia natáčok dôkladne oplachnite vlasy vlažnou vodou počas niekoľkých minút.

Odfarbovanie
Použitie: Zmiešajte aspoň 20 g melírovacieho/odfarbovacieho prášku s potrebným množstvom oxidačného činidla a pridajte 7 ml z IMPLEX Phase 1. Štetcom dôkladne zmiešajte a postupujte podľa zvyčajného postupu na odfarbovanie.

Poznámka: Množstvo regenerátora IMPLEX Phase 1 nezyšujte v žiadnom prípade. Ani vtedy, keď používate viac, ako 20 g melírovacieho/odfarbovacieho prášku.IMPLEX® PHASE 2 ZOSILŇOVAČ VÄZIEB bol vyvinutý na používanie po chemickom ošetrení. Stabilizuje disulfidové väzby vo vlasoch, hlboko ošetruje a uzatvára kutikulu, zaisťujúc dlhotrvajúce výsledky farbenia.

Na farbené vlasy
Použitie: Vlasy dôkladne opláchnite vodou. Aplikujte IMPLEX Phase 2 (10–30 ml v závislosti od dĺžky vlasov) na vlhké vlasy a končeky. Vmasírujte do vlasov a učešte vlasy antistatickým hrebeňom. Nechajte účinkovať 10 minút, potom opláchnite. Ak je potrebné umyte vlasy šampónom, najlepšie šampónom pre na farbené vlasy.

Odfarbovanie
Použitie: Dôkladne opláchnite odfarbovací prípravok z vlasov. Aplikujte IMPLEX Phase 2 (10–30 ml v závislosti od dĺžky vlasov) na vlhké vlasy a končeky. Vmasírujte do vlasov a učešte vlasy antistatickým hrebeňom. Nechajte účinkovať 10 minút, potom opláchnite. Ak je potrebné umyte vlasy šampónom, najlepšie šampónom pre na farbené vlasy.

Trvalá ondulácia
Použitie: Po odstránení natáčok aplikujte IMPLEX Phase 2 (10–30 ml v závislosti od dĺžky vlasov) na vlhké vlasy a končeky. Vmasírujte do vlasov a učešte vlasy antistatickým hrebeňom. Nechajte účinkovať 10 minút, potom opláchnite. Ak je potrebné umyte vlasy šampónom, najlepšie šampónom pre na farbené vlasy.


IMPLEX® PHASE 3 UDRŽATEĽ VÄZIEB
Dokončovacia a udržovacia kúra pre normálne a hrubé vlasy, na domáce použitie. Aktivuje komplex regenerátora (phase 1), ktorý sa zabudoval v prvej fáze regenerácie.
1. VARIANTA: Jemný krém pre normálne a hrubé vlasy. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy budú opäť lesklé.
2. VARIANTA: Tekutina pre jemné vlasy. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy budú opäť lesklé.

IMPLEX® PHASE 3 krém
Po farbení, odfarbovaní a trvalej ondulácii
Použitie: Aplikujte krém IMPLEX Phase 3 (10–30 ml v závislosti od dĺžky vlasov) na vlhké vlasy a končeky. Vmasírujte do vlasov a učešte vlasy antistatickým hrebeňom. Nechajte účinkovať 2-3 minúty, potom opláchnite. Vyfénujte vlasy.

IMPLEX® PHASE 3 tekutina
Po farbení, odfarbovaní a trvalej ondulácii
Použitie: Aplikujte tekutinu IMPLEX Phase 3 (10–15 ml v závislosti od dĺžky vlasov) na vlhké vlasy a končeky. Vmasírujte do vlasov a učešte vlasy antistatickým hrebeňom. Nechajte účinkovať 2-3 minúty, potom opláchnite. Vyfénujte vlasy.


Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 2-5 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU