Produkty Menu

AFTER COLOR ACID KRÉM NA UZATVORENIE VLASOVEJ KUTIKULY PO FARBENÍ, pH 3.8 200ml

Cena:
6.49 € (5.41 € + DPH)
Kód: 708150
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
AFTER COLOR ACID TECHNIQUE
Produktová rada výrobkov na uzatvorenie vlasovej kutikuly.

Ochrana farby
BEZSLS
BEZ SLES
BEZ PARABÉNOV

1.Fáza
KRÉM NA UZATVORENIE VLASOVEJ KUTIKULY PO FARBENÍ, pH 3.8
Špeciálna formula kyseliny hyalurónovej uzatvára vlasovú kutikulu, zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov dodáva väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby. Molekuly kyseliny hyalurónovej sa zachytia po celej dĺžke vlasov iónovými a vodíkovými väzbami a svojimi hydratačnými a ochrannými vlastnosťami vyživujú vlasy.
Použitie: po farbení vlasov opláchnite zmes farby z vlasov čistou vodou. Nepoužívajte šampón! Naneste Krém na uzatvorenie vlasovej kutikuly, prečešte jemne hrebeňom a nechajte pôsobiť po dobu 2 minút. Nakoniec opláchnite a umyte vlasy Šampónom na uzatvorenie vlasovej kutikuly.
Údržba: Použite raz týždenne.
2.Fáza
ŠAMPÓN NA UZATVORENIE VLASOVEJ KUTIKULY PO FARBENÍ PH 4.5
Špeciálna kyselinová formula s kyselinou hyalurónovou, kolagénom a arginínom. Inovatívna formula uzatvára vlasovú kutikulu po farbení vlasov. Zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov dodáva väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby.

Použitie: Jemnou masážou si umyte vlasy šampónom, potom opláchnite.

ŠAMPÓN PO FARBENÍ NA ZACHOVANIE FARBY PH 5.5 (pre domáce použitie)
Špeciálna formula na zachovanie farby vyvinutá pre domáce použitie. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá uzatvára vlasovú kutikulu. Kolagén a aminokyseliny arginínu ošetrujú a hydratujú štruktúru vlasov. Inovatívna formula zdokonaľuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Farebnému odtieňu vlasov dodáva väčší jas a lesk, zabezpečuje dlhodobú trvanlivosť farby. UV filter chráni vlasy pred škodlivými lúčmi slnka.
Použitie: Jemnou masážou si umyte vlasy šampónom, potom opláchnite.

3. Fáza
MASKA NA UZATVORENIE VLASOVEJ KUTIKULY PO FARBENÍ, NA NEUTRALIZÁCIU ZÁPACHU. PH 3.5
Inovatívna kyselinová formula bohatá na aminokyseliny. Obsahuje kyselinu hyalurónovú, kolagén a arginín. Uzatvára vlasovú kutikulu po farbení vlasov, zlepšuje výsledok farbenia a odfarbenia vlasov. Špeciálna zložka "SINODOR" vytvára molekulárne väzby s prchavými zložkami nepríjemných zápachov a neutralizuje, eliminuje ich.
Použitie: Naneste na vlasy po umytí šampónom, prečešte jemne hrebeňom a nechajte pôsobiť po dobu 5 minút. Nakoniec opláchnite. V prípade bieliaceho postupu používajte prípravok pred umytím šampónom. Na jemné vlasy použite zriedenú masku. Použite raz týždenne.


Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 2-5 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk


Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU