Produkty Menu

BLONDERATOR FIALOVÝ ODFARBOVACÍ /MELÍROVÁCÍ PRÁŠOK S VÝŤAŽKOM Z ČUČORIEDOK náplň 500g in SACHET

Cena:
16.80 € (14.00 € + DPH)
Kód: 181011
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: IMPERITY PROFESSIONAL MILANO

Popis:

IMPERITY PROFESSIONAL MILANO
BLONDERATOR FIALOVÝ ODFARBOVACÍ /MELÍROVÁCÍ PRÁŠOK
S ČUČORIEDKOVOU VÔŇOU 500G - zosvetľuje 8 odtieňov.

Blonderator je kompaktný, bezprašný odfarbovací prášok fialovej farby s čučoriedkovou vôňou. Vynikajúci popolavý účinok s účinnou ochranou. Vďaka jeho extra zosvetľovaciemu účinku budú prirodzené vlasy o 8 odtieňov jasnejšie.

Použitie: V plastovej nádobe vytvorte zmes pastovitej konzistencie z 1 dielu (25 g) odfarbovacieho prášku + z 2 dielov (50 ml) oxidačného krému Singularity Oxivator® (6, 9, 12%). V závislosti od prírodnej farby vlasov, požadovaného odtieňa, stavu vlasov a použitej techniky nechajte pôsobiť 20-50 minút, potom ich dôkladne opláchnite.

Varovania: Len pre profesionálne použitie. Je povinné nosiť vhodné ochranné rukavice. Nepoužívajte na poranenú či podráždenú pokožku. Nepoužívajte na bielenie mihalníc a obočia. Obsahuje persírany. Nepoužívajte peroxid s vyššou koncentráciou, ako je odporúčané. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste. Môže spôsobiť alergické reakcie.

Naša firma je výhradným hlavným distribútorom značiek IMPERITY PROFESSIONAL MILANO, LASH AND LASHES, BIELENDA PROFESSIONAL, PEARL NAILS a SILKY.
E-SHOP: www.beautissimo.sk Dodanie: 2-5 dní.

Kamenná predajňa: Beautissimo Shop,
Vajanského 5325, 92901 Dunajská Streda. Pon.-Pia.: 8:30-17:00
Tel: +421 917 606 892
E-mail: info@beautissimo.sk

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadna recenzia.
NAPÍSAŤ RECENZIU